N74F157AD,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F157AD,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DATA SELECTOR/MUX 2IN 16SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F157AD,623
Številka dela N74F157AD,623 Proizvajalec N/A
Opis IC DATA SELECTOR/MUX 2IN 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4744 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 933812570623
N74F157AD-T
N74F157AD-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 4 x 2:1