N74F166N,602
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N74F166N,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F166N,602
Številka dela N74F166N,602 Proizvajalec N/A
Opis IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4995 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-DIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Push-Pull
Druga imena 568-3167-5
N74F166N
delovna temperatura -40°C ~ 85°C