N74F240DB,112
pregled izdelka
Številka dela: N74F240DB,112
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F240DB,112
Številka dela N74F240DB,112 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4255 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 935197970112
N74F240DB
N74F240DB-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F240
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
N74F240D,602
N74F240D,602
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO