N74F374D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F374D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F374D,602
Številka dela N74F374D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5418 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted Druga imena 933739570602
N74F374D
N74F374D-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Standard
Trenutni - Quiescent (Iq) 86mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA
Frekvenca ure 165MHz Številka osnovnega dela 74F374