N74F573D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F573D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DTYPE LATCH OCTAL 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F573D,602
Številka dela N74F573D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC DTYPE LATCH OCTAL 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5352 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Tri-State
Druga imena 933911710602
N74F573D
N74F573D-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike D-Type Transparent Latch Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-SO
Čas zamude - razmnoževanje 3.5ns Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA