N74F827DB,112
pregled izdelka
Številka dela: N74F827DB,112
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F827DB,112
Številka dela N74F827DB,112 Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6020 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SSOP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 568-3189-5
N74F827DB
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F827