P89V660FBC,557
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P89V660FBC,557
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije P89V660FBC,557
Številka dela P89V660FBC,557 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4174 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 40MHz Serija 89V
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (16K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Druga imena 568-2433
P89V660FBC
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 36
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 89V Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)