PESD15VS4UD,115
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PESD15VS4UD,115
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka TVS DIODE 15V 33V 6TSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PESD15VS4UD,115
Številka dela PESD15VS4UD,115 Proizvajalec N/A
Opis TVS DIODE 15V 33V 6TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6003 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 33V
Napetost - razčlenitev (min) 15.5V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 6-TSOP
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74, SOT-457 Druga imena 568-4264-1
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 60pF @ 1MHz