PK50N512CMD100
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PK50N512CMD100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PK50N512CMD100
Številka dela PK50N512CMD100 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4439 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 144-MAPBGA (13x13)
Hitrost 100MHz Serija Kinetis K50
Velikost RAM-a 128K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8) Periferne naprave DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 96 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M4 Kinetis K50 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-MAPBGA (13x13) Podatkovni pretvorniki A/D 25x16b, D/A 2x12b