PMWD16UN,518
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMWD16UN,518
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 20V 9.9A 8TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PMWD16UN,518
Številka dela PMWD16UN,518 Proizvajalec N/A
Opis MOSFET 2N-CH 20V 9.9A 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5581 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 700mV @ 1mA Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 3.5A, 4.5V
Moč - maks 3.1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 568-2360-2
PMWD16UN /T3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1366pF @ 16V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23.6nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 9.9A 3.1W Surface Mount 8-TSSOP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9.9A