PSMN008-75P,127
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN008-75P,127
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 75A TO220AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN008-75P,127
Številka dela PSMN008-75P,127 Proizvajalec N/A
Opis MOSFET N-CH 75V 75A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6045 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 230W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 934056398127
PSMN008-75P
PSMN008-75P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 122.8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 75A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)