PSMN3R8-30LL,115
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN3R8-30LL,115
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V QFN3333
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN3R8-30LL,115
Številka dela PSMN3R8-30LL,115 Proizvajalec N/A
Opis MOSFET N-CH 30V QFN3333 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4054 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 2.15V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-DFN3333 (3.3x3.3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 69W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad Druga imena 568-5592-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2085pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V