PZM11NB,115
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZM11NB,115
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DIODE ZENER 11V 300MW SMT3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PZM11NB,115
Številka dela PZM11NB,115 Proizvajalec N/A
Opis DIODE ZENER 11V 300MW SMT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5643 pcs Podatkovni list
Napetost - izolacija 10 Ohm Napetost - razčlenitev SMT3; MPAK
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 300mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 934046820115
PZM11NB T/R
PZM11NB T/R-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca PZM11NB,115 Impedanca (Max) (Zzt) 11V
Razširjen opis Zener Diode 300mW ±5% Surface Mount SMT3; MPAK ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 100nA @ 8V Opis DIODE ZENER 11V 300MW SMT3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1V @ 100mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PZM11NB2A,115
PZM11NB2A,115
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE ZENER 11V 220MW SMT3
Na zalogi: 5984 pcs
Prenesi:
RFQ
PZM11NB1,115
PZM11NB1,115
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE ZENER 11V 300MW SMT3