S12ZVML-MINIBRD
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S12ZVML-MINIBRD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka LOW COST S12ZVML BLDC MC REFEREN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S12ZVML-MINIBRD
Številka dela S12ZVML-MINIBRD Proizvajalec N/A
Opis LOW COST S12ZVML BLDC MC REFEREN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1322 pcs Podatkovni list
Uporabljena IC / del S12ZVM Tip Power Management
Priložena vsebina Board(s) Serija S12 MagniV
Sekundarni atributi - Primarni atributi -
Druga imena 568-13421
Funkcija Motor Controller/Driver
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S12VR64EVB
S12VR64EVB
Proizvajalci: N/A
Opis: BOARD EVAL S12VR64 MCU
Na zalogi: 593 pcs
Prenesi:
RFQ
S12ME1FY
S12ME1FY
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
Na zalogi: 5312 pcs
Prenesi: S12ME1FY.pdf
RFQ
S12ZVMBEVB
S12ZVMBEVB
Proizvajalci: N/A
Opis: S12ZVMBEVB EVALUATION BOARD
Na zalogi: 386 pcs
Prenesi:
S12ZVMC12EVBCAN
S12ZVMC12EVBCAN
Opis: BOARD EVAL S12ZVM
Na zalogi: 232 pcs
S12VR32EVB
S12VR32EVB
Opis: EVALUATION BOARD FOR S12VR32EVB
Na zalogi: 1482 pcs
S12VR64EVB3
S12VR64EVB3
Opis: S12VR64 EVAL BOARD
Na zalogi: 581 pcs
S12ZVM32EVB
S12ZVM32EVB
Opis: S12ZVM32 EVALUATION BOARD FOR BL
Na zalogi: 596 pcs
S12MR
S12MR
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
Prenesi: S12MR.pdf
S12ZVMC256EVB
S12ZVMC256EVB
Opis: S12ZVMC256 EVALUATION BOARD
Na zalogi: 240 pcs
S12QR
S12QR
Opis: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4
Prenesi: S12QR.pdf
S12Q
S12Q
Opis: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
Prenesi: S12Q.pdf
S12ZVML12EVBLIN
S12ZVML12EVBLIN
Opis: BOARD EVAL S12ZVM
Na zalogi: 218 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika