S9S12DG25F0VPVE
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S9S12DG25F0VPVE
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S9S12DG25F0VPVE
Številka dela S9S12DG25F0VPVE Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6108 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 112-LQFP (20x20)
Hitrost 25MHz Serija HCS12
Velikost RAM-a 12K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8) Periferne naprave PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 112-LQFP
Druga imena 935312085557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 91
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)