S9S12P32J0VLH
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S9S12P32J0VLH
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka 16-BIT MCU S12 CORE 32KB FLASH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S9S12P32J0VLH
Številka dela S9S12P32J0VLH Proizvajalec N/A
Opis 16-BIT MCU S12 CORE 32KB FLASH Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 18342 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.72 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija HCS12
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena 935311352557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 49
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b