S9S12ZVL32F0WLF
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S9S12ZVL32F0WLF
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S9S12ZVL32F0WLF
Številka dela S9S12ZVL32F0WLF Proizvajalec N/A
Opis MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 40391 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 5.5 V ~ 18 V Paket naprave za dobavitelja 48-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija S12 MagniV
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 48-LQFP
Druga imena 935325093557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA) Število I / O 34
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis S12Z S12 MagniV Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)