SPC5200CBV400BR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPC5200CBV400BR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPC5200CBV400BR2
Številka dela SPC5200CBV400BR2 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1452 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Paket naprave za dobavitelja 272-PBGA (27x27) Hitrost 400MHz
Serija MPC52xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, SDRAM
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 272-BBGA
Druga imena 935316933518 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Core procesor PowerPC G2_LE