TEA1506T/N1,118
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEA1506T/N1,118
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CTLR SMPS PS SW MODE 14SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TEA1506T/N1,118
Številka dela TEA1506T/N1,118 Proizvajalec N/A
Opis IC CTLR SMPS PS SW MODE 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4179 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8.7 V ~ 20 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 650V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 14-SO Serija GreenChip™ II
Moč (Watts) 150W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 935272043118 delovna temperatura -20°C ~ 145°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 25kHz ~ 175kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology 25kHz ~ 175kHz 14-SO