XPC8240LZU200E
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XPC8240LZU200E
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC82XX 200MHZ 352TBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije XPC8240LZU200E
Številka dela XPC8240LZU200E Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC82XX 200MHZ 352TBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3977 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 352-TBGA (35x35) Hitrost 200MHz
Serija MPC82xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM, SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 352-LBGA
delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 200MHz 352-TBGA (35x35)