NHD-0108FZ-RN-YBW
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-0108FZ-RN-YBW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-0108FZ-RN-YBW
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka LCD MOD CHAR 1X8 NO REFL
Podatkovni listi: NHD-0108FZ-RN-YBW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-0108FZ-RN-YBW
Številka dela NHD-0108FZ-RN-YBW Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis LCD MOD CHAR 1X8 NO REFL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12665 pcs Podatkovni list NHD-0108FZ-RN-YBW.pdf
Napetost - oskrba 5V Ogled območja 64.50mm L x 16.40mm W
Barva besedila Blue Serija -
Okvir L x W x H 84.00mm x 44.00mm x 9.00mm delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število znakov 8 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik Parallel Dot Size 1.30mm W x 1.30mm H
Vrsta zaslona STN - Super-Twisted Nematic Način prikaza Reflective
Format zaslona 8 x 1 natančen opis Character LCD Display Module Reflective 5 x 8 Dots STN - Super-Twisted Nematic Without Backlight Parallel 84.00mm x 44.00mm x 9.00mm
Velikost znakov 10.80mm H x 6.50mm W Format znakov 5 x 8 Dots