NHD-2.7-12864UMY3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.7-12864UMY3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-2.7-12864UMY3
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.7
Podatkovni listi: NHD-2.7-12864UMY3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-2.7-12864UMY3
Številka dela NHD-2.7-12864UMY3 Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5100 pcs Podatkovni list NHD-2.7-12864UMY3.pdf
Ogled območja 66.00mm W x 33.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena NHD2712864UMY3
Vmesnik Parallel, 8-Bit, SPI Grafična barva Yellow
Dot Size 0.45mm W x 0.45mm H Dot Pixels 128 x 64
Dot Pitch 0.48mm W x 0.48mm H Vrsta zaslona OLED - Passive Matrix
Način prikaza - Diagonalna velikost zaslona 2.7" (68.58mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Yellow OLED - Passive Matrix Parallel, 8-Bit, SPI 2.7" (68.58mm) 128 x 64 Osvetlitev ozadja Without Backlight