NHD-2.8-25664UMY3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.8-25664UMY3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-2.8-25664UMY3
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.8
Podatkovni listi: NHD-2.8-25664UMY3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-2.8-25664UMY3
Številka dela NHD-2.8-25664UMY3 Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3504 pcs Podatkovni list NHD-2.8-25664UMY3.pdf
Ogled območja 72.00mm W x 20.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena NHD2825664UMY3
Vmesnik Parallel, 8-Bit, SPI Grafična barva Yellow
Dot Size - Dot Pixels 256 x 64
Dot Pitch - Vrsta zaslona OLED - Passive Matrix
Način prikaza - Diagonalna velikost zaslona 2.8" (71.12mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Yellow OLED - Passive Matrix Parallel, 8-Bit, SPI 2.8" (71.12mm) 256 x 64 Osvetlitev ozadja Without Backlight