NHD-3.12-25664UMB3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-3.12-25664UMB3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-3.12-25664UMB3
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 3.12
Podatkovni listi: NHD-3.12-25664UMB3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-3.12-25664UMB3
Številka dela NHD-3.12-25664UMB3 Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 3.12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3720 pcs Podatkovni list NHD-3.12-25664UMB3.pdf
Ogled območja 82.00mm W x 22.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena NHD31225664UMB3
Vmesnik Parallel/Serial Grafična barva Blue (Black - Inverted)
Dot Size - Dot Pixels 256 x 64
Dot Pitch - Vrsta zaslona OLED - Passive Matrix
Način prikaza - Diagonalna velikost zaslona 3.12" (79.25mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Blue (Black - Inverted) OLED - Passive Matrix Parallel/Serial 3.12" (79.25mm) 256 x 64 Osvetlitev ozadja Without Backlight