NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-4.3-480272MB-ASXV-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka 4.3" MOUNTABLE MVA RES TOUCH
Podatkovni listi: NHD-4.3-480272MB-ASXV-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Številka dela NHD-4.3-480272MB-ASXV-T Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis 4.3" MOUNTABLE MVA RES TOUCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2664 pcs Podatkovni list NHD-4.3-480272MB-ASXV-T.pdf
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 272 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm) natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272