BUK6D120-60PX
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK6D120-60PX
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka BUK6D120-60P/SOT1220/SOT1220
Podatkovni listi: BUK6D120-60PX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BUK6D120-60PX
Številka dela BUK6D120-60PX Proizvajalec Nexperia
Opis BUK6D120-60P/SOT1220/SOT1220 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 260957 pcs Podatkovni list BUK6D120-60PX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DFN2020MD-6
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UDFN Exposed Pad Druga imena 1727-8337-2
BUK6D120-60PX-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 724pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 3A (Ta), 8A (Tc) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Ta), 8A (Tc)