BUK7Y3R5-40HX
NexperiaNexperia
BUK7Y3R5-40HX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK7Y3R5-40HX
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 120A LFPAK56
Podatkovni listi: BUK7Y3R5-40HX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BUK7Y3R5-40HX
Številka dela BUK7Y3R5-40HX Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 40V 120A LFPAK56 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123149 pcs Podatkovni list BUK7Y3R5-40HX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) +20V, -10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja LFPAK56, Power-SO8
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 115W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Druga imena 1727-7477-2
BUK7Y3R5-40HX-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3441pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V