BZB784-C3V6,115
NexperiaNexperia
BZB784-C3V6,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZB784-C3V6,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT323
Podatkovni listi: BZB784-C3V6,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZB784-C3V6,115
Številka dela BZB784-C3V6,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1091875 pcs Podatkovni list BZB784-C3V6,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-323-3
Serija - Moč - maks 180mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-70, SOT-323
Druga imena 934056300115
BZB784-C3V6 T/R
BZB784-C3V6 T/R-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 90 Ohms
natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 3.6V 180mW ±5% SOT-323-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1V