BZV49-C62,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZV49-C62,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 62V 1W SOT89
Podatkovni listi: BZV49-C62,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZV49-C62,115
Številka dela BZV49-C62,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 62V 1W SOT89 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 315768 pcs Podatkovni list BZV49-C62,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 62V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 50mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
Druga imena 1727-5554-2
568-7043-2-ND
BZV49-C62 T/R
BZV49-C62 T/R-ND
BZV49-C62,115-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 215 Ohms
natančen opis Zener Diode 62V 1W ±5% Surface Mount SOT-89-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 43.4V