BZV55-C36,115
NexperiaNexperia
BZV55-C36,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZV55-C36,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 36V 500MW SOD80C
Podatkovni listi: BZV55-C36,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZV55-C36,115
Številka dela BZV55-C36,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 36V 500MW SOD80C Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1560316 pcs Podatkovni list BZV55-C36,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-80C
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Druga imena 1727-3629-1
568-3792-1-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 90 Ohms natančen opis Zener Diode 36V 500mW ±5% Surface Mount SOD-80C
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 25.2V Številka osnovnega dela BZV55C36