BZV85-C10,113
NexperiaNexperia
BZV85-C10,113 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZV85-C10,113
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZV85-C10,113.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZV85-C10,113
Številka dela BZV85-C10,113 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 10V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1379223 pcs Podatkovni list BZV85-C10,113.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 50mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-41
Serija - Moč - maks 1.3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 933500650113
BZV85-C10 T/R
BZV85-C10 T/R-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 10V 1.3W ±5% Through Hole DO-41
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200nA @ 7V Številka osnovnega dela BZV85C10
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZV6-2RQ8
BZV6-2RQ8
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Na zalogi: 939 pcs
Prenesi: BZV6-2RQ8.pdf
RFQ
BZV85-C13,113
BZV85-C13,113
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
Na zalogi: 1456253 pcs
Prenesi: BZV85-C13,113.pdf
RFQ
BZV85-C10,133
BZV85-C10,133
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Na zalogi: 1146916 pcs
Prenesi: BZV85-C10,133.pdf
Opis: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41
Prenesi: BZV85-C11,113.pdf
Opis: DIODE ZENER 12V 1.3W DO41