BZV85-C16,133
NexperiaNexperia
BZV85-C16,133 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZV85-C16,133
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 16V 1W DO41
Podatkovni listi: BZV85-C16,133.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZV85-C16,133
Številka dela BZV85-C16,133 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 16V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2185287 pcs Podatkovni list BZV85-C16,133.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 50mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-41
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1727-1931-3
568-11750-3-ND
BZV85-C16,133-ND
delovna temperatura 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 16V 1W ±5% Through Hole DO-41
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 11V Številka osnovnega dela BZV85C16