BZX384-C20/DG/B3X
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX384-C20/DG/B3X
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 300MW SOD323
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BZX384-C20/DG/B3X
Številka dela BZX384-C20/DG/B3X Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 20V 300MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4769 pcs Podatkovni list
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 300mW
Paket / primer SC-76, SOD-323 Druga imena 934067354115
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 55 Ohms natančen opis Zener Diode 20V 300mW ±5% Surface Mount SOD-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 14V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX384-C24,115
BZX384-C24,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 24V 300MW SOD323
Na zalogi: 2313753 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 20V 300MW SOD323