BZX585-C9V1,115
NexperiaNexperia
BZX585-C9V1,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX585-C9V1,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD523
Podatkovni listi: BZX585-C9V1,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX585-C9V1,115
Številka dela BZX585-C9V1,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1066388 pcs Podatkovni list BZX585-C9V1,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 300mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena 1727-7471-1 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms
natančen opis Zener Diode 9.1V 300mW ±5% Surface Mount SOD-523 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 6V
Številka osnovnega dela BZX585C9V1
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX585-C9V1,135
BZX585-C9V1,135
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD523
Na zalogi: 1658109 pcs
Prenesi: BZX585-C9V1,135.pdf
RFQ
BZX79-B10,143
BZX79-B10,143
Proizvajalci: Nexperia USA Inc.
Opis: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Na zalogi: 2100994 pcs
Prenesi: BZX79-B10,143.pdf
RFQ
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 11V 400MW ALF2