BZX79-B7V5,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79-B7V5,143
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2
Podatkovni listi: BZX79-B7V5,143.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79-B7V5,143
Številka dela BZX79-B7V5,143 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1912753 pcs Podatkovni list BZX79-B7V5,143.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja ALF2
Serija - Moč - maks 400mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena 933166840143 delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 7.5V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 5V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79-B9V1,143
BZX79-B9V1,143
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Na zalogi: 3512966 pcs
Prenesi: BZX79-B9V1,143.pdf
RFQ
BZX79-B7V5,113
BZX79-B7V5,113
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2
Na zalogi: 2217122 pcs
Prenesi: BZX79-B7V5,113.pdf
RFQ
BZX79-B8V2,133
BZX79-B8V2,133
Opis: DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2