BZX84-B75,215
NexperiaNexperia
BZX84-B75,215 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84-B75,215
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 75V 250MW SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84-B75,215
Številka dela BZX84-B75,215 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 75V 250MW SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3271372 pcs Podatkovni list
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 75V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja TO-236AB (SOT23)
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 1727-7371-2
BZX84-B75 T/R
BZX84-B75 T/R-ND
BZX84-B75,215-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 255 Ohms
natančen opis Zener Diode 75V 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 52.5V