BZX84-C27,215
NexperiaNexperia
BZX84-C27,215 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84-C27,215
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 27V 250MW SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84-C27,215
Številka dela BZX84-C27,215 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 27V 250MW SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2055806 pcs Podatkovni list
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 27V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja TO-236AB (SOT23)
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 1727-5026-6
568-6320-6-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 27V 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 18.9V
Številka osnovnega dela BZX84C27
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX84-C27/DG/B2,23
BZX84-C27/DG/B2,23
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 27V 250MW TO236AB