BZX84-C8V2/DG/B3:2
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84-C8V2/DG/B3:2
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 8.2V 250MW TO236AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84-C8V2/DG/B3:2
Številka dela BZX84-C8V2/DG/B3:2 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 8.2V 250MW TO236AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5468 pcs Podatkovni list
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja TO-236AB
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 934065287215
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 8.2V 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 700nA @ 5V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX84-C8V2,235
BZX84-C8V2,235
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23
Na zalogi: 2854398 pcs
Prenesi:
RFQ
BZX84-C8V2/LF1R
BZX84-C8V2/LF1R
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Na zalogi: 4493 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Nexperia