BZX84J-B3V3,115
NexperiaNexperia
BZX84J-B3V3,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84J-B3V3,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 3.3V 550MW SOD323F
Podatkovni listi: BZX84J-B3V3,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84J-B3V3,115
Številka dela BZX84J-B3V3,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 3.3V 550MW SOD323F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1410994 pcs Podatkovni list BZX84J-B3V3,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-323F
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 550mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-90, SOD-323F
Druga imena 1727-1671-2
568-11206-2-ND
BZX84J-B3V3 T/R
BZX84J-B3V3 T/R-ND
BZX84J-B3V3,115-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms
natančen opis Zener Diode 3.3V 550mW ±2% Surface Mount SOD-323F Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1V