BZX884-C30,315
NexperiaNexperia
BZX884-C30,315 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX884-C30,315
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 30V 250MW SOD882
Podatkovni listi: BZX884-C30,315.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX884-C30,315
Številka dela BZX884-C30,315 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 30V 250MW SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 434353 pcs Podatkovni list BZX884-C30,315.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 30V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DFN1006-2
Serija - Moč - maks 250mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOD-882
Druga imena 1727-2994-1
568-1807-1-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 30V 250mW ±5% Surface Mount DFN1006-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 21V Številka osnovnega dela BZX884C30