BZX884-C43,315
NexperiaNexperia
BZX884-C43,315 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX884-C43,315
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 43V 250MW SOD882
Podatkovni listi: BZX884-C43,315.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX884-C43,315
Številka dela BZX884-C43,315 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 43V 250MW SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 962365 pcs Podatkovni list BZX884-C43,315.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 43V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DFN1006-2
Serija - Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-882
Druga imena 1727-2998-2
568-1811-2-ND
BZX884-C43 T/R
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 150 Ohms natančen opis Zener Diode 43V 250mW ±5% Surface Mount DFN1006-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 30.1V Številka osnovnega dela BZX884C43