PDZ15B/ZLF
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDZ15B/ZLF
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323
Podatkovni listi: PDZ15B/ZLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PDZ15B/ZLF
Številka dela PDZ15B/ZLF Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4419 pcs Podatkovni list PDZ15B/ZLF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 14.66V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija - Moč - maks 400mW
Paket / primer SC-76, SOD-323 Druga imena 934068935135
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 14.66V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 11V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PDZ13BZ
PDZ13BZ
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 13.49V SOD323