PESD3V3L1BAZ
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PESD3V3L1BAZ
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 26V SOD323
Podatkovni listi: PESD3V3L1BAZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PESD3V3L1BAZ
Številka dela PESD3V3L1BAZ Proizvajalec Nexperia
Opis TVS DIODE 3.3V 26V SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 766565 pcs Podatkovni list PESD3V3L1BAZ.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 5.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-323 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Paket / primer SC-76, SOD-323 Druga imena 934058419145
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 101pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1