| Številka dela | PMEG4005CT,215 | Proizvajalec | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 1265496 pcs | Podatkovni list | PMEG4005CT,215.pdf |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 470mV @ 500mA | Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 40V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-236AB (SOT23) | Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serija | - | Povratni čas obnovitve (trr) | 13ns |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Druga imena | 1727-5210-2 568-6522-2 568-6522-2-ND 934061753215 PMEG4005CT,215-ND |
Delovna temperatura - spoj | 150°C (Max) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tip diode | Schottky |
| Konfiguracija diode | 1 Pair Common Cathode | natančen opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 500mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 100µA @ 40V | Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 500mA |