PMZB600UNELYL
NexperiaNexperia
PMZB600UNELYL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMZB600UNELYL
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 20V 600MA 3DFN1006B
Podatkovni listi: PMZB600UNELYL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PMZB600UNELYL
Številka dela PMZB600UNELYL Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 20V 600MA 3DFN1006B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 875342 pcs Podatkovni list PMZB600UNELYL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DFN1006B-3
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 600mA, 4.5V
Odmik moči (maks.) 360mW (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-XFDFN Druga imena 1727-7378-2
PMZB600UNELYL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 21.3pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 0.7nC @ 4.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.2V, 4.5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V natančen opis N-Channel 20V 600mA (Ta) 360mW (Ta) Surface Mount DFN1006B-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 600mA (Ta)