PSMN012-100YS,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN012-100YS,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 60A LFPAK
Podatkovni listi: PSMN012-100YS,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN012-100YS,115
Številka dela PSMN012-100YS,115 Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 100V 60A LFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79396 pcs Podatkovni list PSMN012-100YS,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 130W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Druga imena 1727-4289-6
568-4978-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3500pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V