PSMN015-100YLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN015-100YLX
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V LFPAK56
Podatkovni listi: PSMN015-100YLX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN015-100YLX
Številka dela PSMN015-100YLX Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 100V LFPAK56 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146802 pcs Podatkovni list PSMN015-100YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14.7 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 195W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Druga imena 1727-2591-2
568-13042-2-ND
PSMN015-100YL,115
PSMN015-100YLX-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6139pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 86.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V