PSMN4R1-30YLC,115
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
PSMN4R1-30YLC,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN4R1-30YLC,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 90A LFPAK
Podatkovni listi: 1.PSMN4R1-30YLC,115.pdf2.PSMN4R1-30YLC,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN4R1-30YLC,115
Številka dela PSMN4R1-30YLC,115 Proizvajalec Nexperia USA Inc.
Opis MOSFET N-CH 30V 90A LFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149448 pcs Podatkovni list 1.PSMN4R1-30YLC,115.pdf2.PSMN4R1-30YLC,115.pdf
Napetost - preskus 1502pF @ 15V Napetost - razčlenitev LFPAK56, Power-SO8
Vgs (th) (Max) @ Id 4.35 mOhm @ 20A, 10V Vgs (Max) 4.5V, 10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 92A (Tc)
Polarizacija SC-100, SOT-669 Druga imena 1727-5304-6
568-6737-6-ND
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PSMN4R1-30YLC,115
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 23nC @ 10V Vrsta IGBT ±20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1.95V @ 1mA Funkcija FET N-Channel
Razširjen opis N-Channel 30V 92A (Tc) 67W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) -
Opis MOSFET N-CH 30V 90A LFPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30V
Capacitance Ratio 67W (Tc)