PSMN5R0-30YL,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSMN5R0-30YL,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 91A LFPAK
Podatkovni listi: PSMN5R0-30YL,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSMN5R0-30YL,115
Številka dela PSMN5R0-30YL,115 Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 30V 91A LFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219562 pcs Podatkovni list PSMN5R0-30YL,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.15V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 61W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Druga imena 1727-4168-2
568-4684-2-ND
PSMN5R0-30YL T/R
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1760pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V