PTVS58VP1UTP,115
NexperiaNexperia
PTVS58VP1UTP,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTVS58VP1UTP,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V CFP5
Podatkovni listi: PTVS58VP1UTP,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTVS58VP1UTP,115
Številka dela PTVS58VP1UTP,115 Proizvajalec Nexperia
Opis TVS DIODE 58V 93.6V CFP5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493533 pcs Podatkovni list PTVS58VP1UTP,115.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CFP5
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-128 Druga imena 1727-1429-2
568-10895-2-ND
PTVS58VP1UTP,115-ND
delovna temperatura -55°C ~ 185°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A Zmogljivost @ Pogostost -